Zpět MF Dnes Pondělí, 12. února 2018
Hledat Rubriky 12. 2.

MF Dnes

Pondělí, 12. února 2018
Close
Inzerce
12. 2. 17:54 Trochu rock, trochu elektro. Franz Ferdinand vzali z obou to nejlepší
MF Dnes
Králové indie rocku Franz Ferdinand vydali novou desku v nové sestavě a s novým zvukem. A i u nás oblíbená skotská kapela by klidně mohla vyučovat, jak muzikou šířit energii a emoce.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,86 +0,108%
USD 22,42 +0,451%
CHF 22,50 +0,462%
12. 2. 16:55 RECENZE: Štěstí se neschovává na opačné straně planety. Věděla to už Mrázková
MF Dnes
Kdo by neznal spisovatelku a ilustrátorku Daisy Mrázkovou, jež zemřela před dvěma lety? Její autorské knížky jako Můj medvěd Flóra nebo Co by se stalo, kdyby… patří od poloviny 60. let k tomu nejlepšímu, co se v domácí tvorbě pro děti a mládež v minulém století urodilo. Po roce 2000 začaly její klasické kusy vycházet v reedicích. Teď přišla řada na titul Chlapeček a Dálka.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 2. 14:16 Na Padesát odstínů svobody přišlo 138 tisíc diváků, rekord však odolal
MF Dnes
Za první víkend v českých kinech vidělo Padesát odstínů svobody 138 785 zájemců, kteří v pokladnách nechali 21 milionů korun. Poslední díl erotické trilogie porazil ostatní filmy s náskokem, rekord tuzemských startů však nadále drží první část ságy, Padesát odstínů šedi, se čtvrt milionem diváků.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 2. 11:21 Bohéma, Svět pod hlavou, Trpaslík. Seriálové České lvy ovládne ČT
MF Dnes
Seriály Bohéma, Svět pod hlavou a Trpaslík mají nominaci v kategorii dramatický televizní seriál v rámci ceny Český lev. Televizní tvorba má v soutěži dvě kategorie, vedle seriálu ještě nejlepší televizní film či minisérie. Všechna nominovaná díla vznikla v České televizi.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 2. 10:59 Od sandálů k videohrám. Do kin se vrací Samson i Máří Magdaléna
MF Dnes
Kdykoli Hollywoodu dojdou nové nápady, vrací se k biblickým látkám. Jejich letošní vlnu zahajuje remake Samsona, následovaný Máří Magdalénou.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 2. 9:15 Televizní ceny iDNES.cz: pro nejoblíbenější pořad hlasujte do půlnoci
MF Dnes
Televizní ceny iDNES.cz o půlnoci završí svůj třetí ročník. Čtenáři volí nejlepší nový český seriál, nejlepší pokračování českého seriálu, zábavný pořad či reality show, televizní film, minisérii či pohádku a nejlepší zahraniční seriál roku 2017. Hlasovat ve všech kategoriích mohou až do půlnoci z 12. února na 13. února.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 2. 8:23 Poslední turné zahájí Elán v Ostravě. Jožo Ráž plánuje ukončení kariéry
MF Dnes
Slovenská kapela Elán s frontmanem Jožem Rážem zahájí 12. října v Ostravě šňůru koncertů k padesátiletému výročí kapely. Ráž ohlásil, že to bude jeho poslední turné. Zpěvák se totiž rozhodl odejít do ústraní, dokud má plno sil. Nevylučuje však, že se jednou za čas s muzikanty na scéně výjimečně objeví.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 2. 7:55 Zemřel hrdina Spartaka či Psycho, který se měl stát Jamesem Bondem
MF Dnes
Ve filmu Spartakus hrál Julia Caesara, v thrilleru Psycho přítele hlavní hrdinky Sama. Americký herec John Gavin, kterému jen o vlásek unikla role agenta 007 a posléze se stal diplomatem, zemřel v 86 letech.
 To se mi líbí Odpovědět
12. 2. 6:50 VIDEO: Až přijde válka, budeme tu my. Dokument, jejž vzali do Berlína
MF Dnes
Česko-chorvatský dokument režiséra Jana Geberta Až přijde válka se stal prvním titulem z produkce HBO Europe, který míří na Berlinale. Svědectví o rekrutech domobrany zahájí 16. února sekci Panorama Dokumente.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Čtvrtek, 21. června 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat