Zpět MF Dnes Pondělí, 14. května 2018
Hledat Rubriky 14. 5.

MF Dnes

Pondělí, 14. května 2018
Close
Inzerce
14. 5. 2018, 20:03 Aktualizováno Mikolas Josef poděkoval českým fanouškům. Zaznělo i Lie To Me
MF Dnes
Zpěvák Mikolas Josef, který o víkendu v soutěži Eurovision Song Contest vybojoval pro Česko šesté místo a tudíž dosavadní nejlepší výsledek, poděkoval krátkým vystoupením českým fanouškům na Václavském náměstí. Zazněla soutěžní Lie To Me i skladby Free a Believe (Hey Hey).
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,83 +0,035%
USD 23,09 -0,398%
CHF 23,03 +0,117%
14. 5. 2018, 19:56 Zemřela představitelka filmové Lois Laneové. Margot Kidderové bylo 69 let
MF Dnes
Ve věku 69 let zemřela americká herečka kanadského původu Margot Kidderová, kterou proslavila především hlavní ženská role ve filmovém zpracování komiksu Superman. Účinkovala rovněž v řadě amerických seriálů a známá byla i jako levicová politická aktivistka. Podle agentury Reuters dnes o jejím úmrtí informoval pohřební ústav v americkém státě Montana.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 5. 2018, 19:02 PŘÍMÝ PŘENOS: Mikolas Josef děkuje fanouškům na Václavském náměstí
MF Dnes
Zpěvák Mikolas Josef, který o víkendu v soutěži Eurovision Song Contest vybojoval pro Česko šesté místo a tudíž dosavadní nejlepší výsledek, právě děkuje svým fanouškům koncertem na Václavském náměstí. Zaznít by měla soutěžní píseň Lie To Me, ale i další skladby z jeho repertoáru.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 5. 2018, 17:51 VIDEO: Pozor, násilí, varuje v Cannes vstupenka na von Trierův film
MF Dnes
První ukázka z filmu Larse von Triera Jack staví dům spatřila světlo světa těsně před jeho pondělní večerní galapremiérou na festivalu v Cannes. „Je kolem toho rušno, i na vstupence je varování, že film obsahuje explicitní násilí,“ vzkázal Honza Noháč z firmy Aerofilms, která snímek uvede na našich kin.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 5. 2018, 16:58 Avengers vítězí už třetí víkend, z novinek táhla teenagerská romance
MF Dnes
Třebaže se zájem o něj znovu citelně propadl, už potřetí vyhrál komiks Avengers: Infinity War víkendový žebříček návštěvnosti našich kin. Stačilo mu k tomu 64 tisíc diváků, celkem už jich má v Česku na kontě přes půl milionu.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 5. 2018, 14:54 Hned po Eurovizi poděkuje Mikolas Josef fanouškům koncertem
MF Dnes
Zpěvák Mikolas Josef, který o víkendu v soutěži Eurovision Song Contest vybojoval pro Česko šesté místo a tudíž dosavadní nejlepší výsledek, vystoupí v pondělí od 19 hodin na pražském Václavském náměstí. Koncertem, který iDNES.cz přinese v přímém přenosu, chce poděkovat fanouškům.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 5. 2018, 12:58 Muziku ze Hry o trůny předvede naživo sám její autor. A budou i draci
MF Dnes
Ve středu se pražská O2 arena promění v Západozemí, světadíl z populárního seriálu Hra o trůny. Sám autor hudby Ramin Djawadi tu bude dirigovat obří show nazvanou Game of Thrones – Live Concert Experience. „Máme draky, oheň a mlhu a je to velká show,“ slibuje hudební skladatel.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 5. 2018, 10:58 V Cannes protestovalo dvaaosmdesát ženských hvězd v černé barvě
MF Dnes
Na červeném koberci festivalu v Cannes opět převládla černá barva. O víkendu ji oblékla většina z dvaaosmdesáti účastnic protestu, kterým symbolicky připomněly, že právě a pouze tolik žen zde bylo oceněno za celou historii soutěže, jež letos vstoupila do 71. ročníku.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 5. 2018, 8:55 RECENZE: Hodní běženci, zlí našinci, levně opakuje dokument Bohu žel
MF Dnes
Netrvalo dlouho, než se uprchlická tematika přelila i do našich kin. V současnosti ji zkoumá hraný Měsíc Jupitera, dokument Human Flow a nyní je doplní i domácí novinka Bohu žel. Saša Dlouhý v ní sleduje po několik let šest uprchlických osudů v Česku.
 To se mi líbí Odpovědět
14. 5. 2018, 6:52 GLOSA: Pokračování Saturnina zvítězilo. Babiše porazil Břicháč Tom
MF Dnes
V předvečer zahájení veletrhu Svět knihy internetová knihkupectví Knihcentrum a Audiotéka rozdala své ceny za nejprodávanější knihy roku 2017. Na loni úspěšné Okamžiky štěstí Patrika Hartla navázal Miroslav Macek s knihou Saturnin se vrací.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Pondělí, 27. května 2019

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat