Zpět Lidové noviny Sobota, 26. května 2018
Hledat Rubriky 26. 5.

Lidové noviny

Sobota, 26. května 2018
Close
Inzerce
26. 5. 18:00 Divadlo je pro mě euforie, říká herečka a dramatička Lucie Trmíková
Lidové noviny
Herečka Lucie Trmíková se našla v psaní dramatických textů a scénářů. Výsledkem jsou inscenace, které vznikají ve společném autorství s Janem Nebeským a hercem Davidem Prachařem. Zatím poslední je originální variace na Médeiu, ironická i temná zpráva o věčném sváření se ženského a mužského principu. Lucie říká, že do této inscenace dala hodně ze sebe, asi nejvíc od doby, co píše.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,87 +0,015%
USD 22,55 +0,319%
CHF 22,65 +0,278%
26. 5. 17:23 Do pražských Bohnic zamířily na festival Mezi ploty tisíce lidí
Lidové noviny
Do pražských Bohnic v sobotu zamířily na festival Mezi ploty tisíce lidí. Již v poledne byla obsazena všechna parkovací místa poblíž akce v areálu pražské Psychiatrické nemocnice Bohnice. Program krátce po 12:00 na hlavním pódiu zahájila kapela Mňága a Žďorp, která hrála už na prvním ročníku v roce 1992. Festival pokračuje i v neděli.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 5. 13:32 V Brně vystavili část epopeje, Krnáčová slíbila trvalé řešení
Lidové noviny
Devět největších pláten Slovanské epopeje Alfonse Muchy a sbírku jeho plakátů spojuje výstava, která v sobotu za účasti premiérů Česka a Slovenska začala na brněnském výstavišti. Pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) po zahájení řekla, že brzy patrně oznámí překvapivé řešení trvalého umístění epopeje.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 5. 12:00 Pere Ubu se vrací. Tentokrát s novým albem a garážovým zvukem
Lidové noviny
V případě Pere Ubu nejde o divadelní klasiku francouzského patafyzika Alfreda Jarryho, nýbrž jejím názvem inspirovanou klasickou kapelu amerického alternativního rocku Pere Ubu. Zahraje tuto neděli v pražském Paláci Akropolis.
 To se mi líbí Odpovědět
26. 5. 8:00 RECENZE: Zbyhoň! v Národním divadle. Hloupost hloupostí rozhodně neporazíš
Lidové noviny
Nová hra Zbyhoň! Milana Šotka, na níž se podílel i režisér Jan Frič a uvedla ji činohra Národního divadla na Nové scéně, se ze všeho nejvíc podobá gymnaziální taškařici. Vůbec nevadí, že si autoři a herci utahují z rádoby vlastenectví a takzvaně znevažují národní symboly, ale vadí, že to, co předvádějí, je velmi neprofesionální. A to by se na první scéně stávat nemělo.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Sobota, 20. října 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat