Zpět Lidové noviny Čtvrtek, 20. září 2018
Hledat Rubriky 20. 9.

Lidové noviny

Čtvrtek, 20. září 2018
Close
Inzerce
20. 9. 18:00 Na hraně morálky. Na úspěšnou minisérii Spravedlnost naváže Stockholmský syndrom
Lidové noviny
Může jeden jediný výstřel rozhodnout o tolika lidských osudech? Bývalý policista (David Švehlík) se vydává po stopách unesené dívky a neštítí se při tom téměř ničeho.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 25,85 -0,151%
USD 22,73 -0,330%
CHF 22,88 -0,105%
20. 9. 15:00 KVÍZ: Lesk, sláva i podvody v hlasování. Jak dobře znáte Českého slavíka?
Lidové noviny
Soutěž Mattoni Český slavík letos neproběhne kvůli neprůhlednému systému hlasování. Nejznámější česká hudební anketa má za sebou ale dlouhou historii - pod názvem Zlatý slavík vznikla již v roce 1962. Za tu dobu zažila slavná vítězství, velká překvapení, zásahy státu i ostré kontroverze. Vyzkoušejte si spolu se serverem Lidovky.cz svou znalost Českého slavíka.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 9. 12:32 Aktualizováno Nového Bonda natočí režisér Temného případu. Boylea nahradil Fukunaga
Lidové noviny
Režisér Cary Fukunaga na sebe upozornil jako režisér první série seriálu Temný zločin (True Detective). Má na kontě i několik kritikou oceňovaných filmů. Nyní nahradí Dannyho Boylea v režisérském křesle nového filmu o agentovi 007, který se začne natáčet v březnu 2019. Oscarový Danny Boyle oznámil svůj odchod koncem srpna, údajně kvůli tvůrčím neshodám.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 9. 11:00 Příští léto zazpívá v Praze hvězdný Ed Sheeran. Vstupenky budou kvůli překupníkům striktně elektronické
Lidové noviny
Světová popová megastar Ed Sheeran se 7. července příštího roku vrátí do Prahy. Na jeho koncertě v areálu v Letňanech se očekávají desítky tisíc fanoušků.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 9. 9:14 Aktualizováno Český slavík letos nebude. Hlasování bylo snadno zneužitelné, tvrdí organizátoři a chtějí nová pravidla
Lidové noviny
Hudební anketa Český slavík se letos neuskuteční. Organizátoři chtějí nastavit nová pravidla, velmi otevřený systém hlasování se v době rychlého rozvoje sociálních sítí ukázal jako snadno zneužitelný. Deníkům Blesk a Právo to řekl Jaroslav Těšínský z pořádající agentury Musica Bohemica. Věří, že v dalších letech se anketa vrátí.
 To se mi líbí Odpovědět
20. 9. 6:00 Šílenec bez make-upu. Joaquin Phoenix se představuje jako Joker na prvních snímcích
Lidové noviny
Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) byl v osmdesátých letech lehce vyšinutým podivínem. Sled událostí ale zapříčiní to, že se z něj stane vrah bez zábran. Snímek s jednoduchým názvem Joker se věnuje zrodu postavy, která bude v budoucnu terorizovat Batmana a celý Gotham.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Pondělí, 10. prosince 2018

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat