Zpět MF Dnes Úterý, 8. října 2019
Hledat Rubriky 8. 10.

MF Dnes

Úterý, 8. října 2019
Close
Inzerce
8. 10. 2019, 19:19 Vraždy podle předlohy. Joker by nebyl prvním filmem inspirujícím zločince
MF Dnes
V České republice měl ve středu premiéru film Joker. Snímek o vraždícím klaunovi vyvolal ještě před premiérou obsáhlou diskusi, jestli nebude inspirací pro ty jedince, z nichž se čas od času stávají takzvaní šílení střelci. Pokud by se tak stalo, nešlo by o první případ, kdy film inspiroval ke spáchání vražedných činů.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 26,75 +0,250%
USD 23,70 +0,287%
CHF 25,18 +0,429%
8. 10. 2019, 16:59 Martina Navrátilová hraje v seriálu Politik milenku hrdinovy matky
MF Dnes
Martina Navrátilová se objevila v seriálu Netflixu nazvaném Politik. Tenisová legenda si zahrála roli lesby Brigitte, milenky matky titulního hrdiny, kterou představuje Gwyneth Paltrowová.
 To se mi líbí Odpovědět
8. 10. 2019, 15:46 David Gránský se představil jako Tarzan, premiéře tleskala řada osobností
MF Dnes
Muzikál Tarzan s hity Phila Collinse viděli v Divadle Hybernia první diváci. V hlavní roli se představil David Gránský, doplnili ho Ivana Korolová, Josef Vojtek. Tomáš Trapl a další. Premiéru si nenechala ujít řada osobností kulturního i politického života.
 To se mi líbí Odpovědět
8. 10. 2019, 15:00 KOMENTÁŘ: Kdo si zaslouží státní pohřeb? Hlavně František
MF Dnes
Už se v tom zase mácháme, ještě hlouběji a ještě hloupěji. Zaživa je typicky české kádrování nevkusné, posmrtně už vyloženě nechutné – jenomže dalo se to čekat. Totiž polemika, kdo si zaslouží pohřeb se státními poctami, a kdo ne.
 To se mi líbí Odpovědět
8. 10. 2019, 12:59 Na Teorii velkého třesku se díváte, neboť víte, co čekat, líčí scenárista
MF Dnes
Americký scenárista, spisovatel a lektor John Vorhaus objíždí svět a učí televizní tvůrce, jak napsat dobrý sitcom. Vyvrací tak tvrzení, že oblíbený dvacetiminutový televizní útvar může vzniknout jen v USA.
 To se mi líbí Odpovědět
8. 10. 2019, 12:43 Obleky a nová deska. Vypsaná fiXa se vrátila tam, kde před 25 lety začala
MF Dnes
Dlouho dopředu vyprodaný klub Žlutý pes viděl v pondělí originální show. Pardubická skupina Vypsaná fiXa se totiž na den přesně po pětadvaceti letech vrátila na pódium, na kterém odehrála svůj první koncert. Kromě toho zahájila výroční turné a představila novou desku s názvem Kvalita.
 To se mi líbí Odpovědět
8. 10. 2019, 10:50 Putinovi agenti. Jediný usvědčený ruský špion v naší armádě míří na scénu
MF Dnes
Na pomezí filmu a divadla se pohybuje novinka Putinovi agenti, kterou v úterý poprvé uvedou v pražském prostoru Jatka78. V hlavní a jediné roli multimediálního představení v režii Petry Tejnorové se objeví Petr Vančura.
 To se mi líbí Odpovědět
8. 10. 2019, 7:55 Čára je začátek všeho, míní výtvarník Musa. Bývalý tatér vystavuje v Praze
MF Dnes
Letos uplynulo sedm let od chvíle, kdy se Lukáš Musil alias Musa, bývalý profesionální hokejista a tatér, rozhodl definitivně vyměnit lidské tělo za malířské plátno. Svůj autentický a lehce rozeznatelný rukopis si však ponechal. Důkazem je nová výstava v pražské galerii Villa Pellé.
 To se mi líbí Odpovědět
8. 10. 2019, 0:54 Cestu do Narnie, Bradavic i Země Nezemě podniká Atlas literárních míst
MF Dnes
Publikace s názvem Atlas literárních míst je přesně typem knihy, jaká má největší potenciál uspět u čtenářů na podzim nebo v zimě. Kdy jindy svět za oknem tak okatě vybízí k cestám do fiktivních a fantazijních světů. Stačí si jen vybrat cíl. Země Nezemě, Narnie, Bradavice, nebo snad všechno dohromady?
 To se mi líbí Odpovědět
8. 10. 2019, 0:00 O životní roli málem přišla kvůli vyrážce. Ripleyová slaví sedmdesát
MF Dnes
Nesnáší učitele herectví. Její strýc spáchal sebevraždu. O životní roli málem přišla kvůli vyrážce. V životě herečky, která právě slaví 70. narozeniny, je řada překvapivých momentů. Největší popularitu jí přinesla role akční hrdinky Ellen Ripleyová, která v sérii Vetřelec čelí zákeřným mimozemským monstrům. Sigourney Weaverová přitom zbraně nesnáší.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Čtvrtek, 9. července 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat