Zpět Lidové noviny Úterý, 16. června 2020
Hledat Rubriky 16. 6.

Lidové noviny

Úterý, 16. června 2020
Close
Inzerce
16. 6. 20:00 Don Salieri omládl. Vyšel příběhový trailer k předělané kultovní hře Mafia
Lidové noviny
Kdo nehrál českou kultovní klasiku Mafia, která vyšla v roce 2002, jistě o ní alespoň slyšel. Příběh Tommyho Angela a jeho cestě mafiánskou rodinou dona Salieriho zasazený do fiktivního města Lost Heaven v 30. letech minulého století se v letošním roce dočká předělávky. A na světě je konečně první příběhová ukázka.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 26,32 +0,547%
USD 22,45 +1,573%
CHF 24,41 +0,410%
16. 6. 18:00 Steve Carell jako generál. Jednotka vesmírného nasazení si střílí z Trumpa, vesmíru i armády
Lidové noviny
V novém komediálním seriálu z produkce Netflixu divák sleduje vznik šesté ozbrojené složky armády Spojených států. Na jednotku vesmírného nasazení čeká místo nebezpečí spíše humor.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 6. 14:00 V Praze začínají Dny evropského filmu, uvedou přes čtyřicet snímků
Lidové noviny
V Praze v úterý začíná filmový festival Dny evropského filmu, který je jednou z prvních větších filmových akcí pořádaných po koronavirové krizi. V hlavním městě bude přehlídka do 21. června, poté v Ostravě a Brně a v rámci festivalových ozvěn se přesune do dalších šesti měst. Festival se zaměřuje výhradně na současný evropský film a letos představí přes 40 filmů z téměř 30 evropských zemí.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 6. 13:10 Aktualizováno Filmaři si počkají. Udělování Oscarů a cen BAFTA se kvůli koronaviru odsune o dva měsíce
Lidové noviny
Předávání cen Oscar, plánované původně na únor 2021, se kvůli dopadu pandemie covidu-19 na filmový průmysl odsune o dva měsíce. Oznámila to v úterý americká filmová akademie, která ceny uděluje. Slavnostní udílení filmových cen plánované rovněž na únor 2021 o dva měsíce odložila i Britská akademie filmového a televizního umění (BAFTA).
 To se mi líbí Odpovědět
16. 6. 10:47 Aktualizováno Nápis Black Lives Matter na Švandově divadle? Tolik projevů rasové nenávisti jsme nečekali, říká jeho ředitel
Lidové noviny
Na markýze Švandova divadla na Smíchově se přes víkend místo názvů večerních představení vyjímal nápis Black Lives Matter (Na životech černých záleží). Sympatie divadla k aktivistickému hnutí si na sociálních sítích vysloužily velmi ostré reakce. „Vysoký počet anonymů, který mi do divadla přes víkend dorazil, je pro mne smutnou zprávou,“ říká mimo jiné v rozhovoru pro server Lidovky.cz ředitel Daniel Hrbek.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 6. 5:00 Žlutá ponorka zatím nevypluje. Dokument o kapele Beatles od režiséra Pána prstenů se o rok odkládá
Lidové noviny
Na očekávaný dokument The Beatles: Get Back o jedné z nejslavnějších kapel na světě si fanoušci budou muset počkat další rok. Společnost Disney oznámila odklad.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Pondělí, 3. srpna 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat