Zpět Lidové noviny Pondělí, 13. července 2020
Hledat Rubriky 13. 7.

Lidové noviny

Pondělí, 13. července 2020
Close
Inzerce
13. 7. 18:00 Letní pohlazení na duši. Liam Neeson si ve filmu Vzpomínky na Itálii zahraje se svým vlastním synem
Lidové noviny
Stárnoucí umělec a jeho syn se snaží obnovit rodinné sídlo v italském Toskánsku. To se pochopitelně neobejde bez smutných i dojemných situací. Snímek má českou premiéru 6. srpna.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 26,32 +0,547%
USD 22,45 +1,573%
CHF 24,41 +0,410%
13. 7. 16:00 ‚To s*instvo chytíš od nich.‘ Eminem v nové písni plísni lidi bez roušek
Lidové noviny
V nové písničce The Adventures of Moon Man and Slim Shady zpívá americký rapper Eminem i o současné koronavirové nákaza. Na pomoc si přizval hudebníka Kida Cudiho.
 To se mi líbí Odpovědět
13. 7. 14:00 Vychovávání dětí bez příkras. Režisér Moravec natočí komedii o mateřství s názvem Matky
Lidové noviny
Romantickou komedii o mateřství začne v létě natáčet režisér Vojtěch Moravec. Film Matky bude podle tvůrců zachycovat, jaké to opravdu je být v dnešní době mámou malých dětí a k tomu současně ženou, kamarádkou a partnerkou. V hlavních rolích se jako čtyři kamarádky a mámy objeví Hana Vagnerová, Petra Hřebíčková, Sandra Nováková a Gabriela Marcinková. Premiéra je naplánovaná na 26. listopadu.
 To se mi líbí Odpovědět
13. 7. 12:00 VIDEO: Modlitba pro Martu i s dětským sborem. Kubišová pro film Havel nazpívala slavnou píseň znovu
Lidové noviny
„Ať mír dál zůstává s touto krajinou. Zloba, závist, zášt, strach a svár, ty ať pominou, ať už pominou,“ zpívá Marta Kubišová v legendární písničce symbolizující protest proti okupaci. Zpěvačka ji více než padesát let po vzniku nazpívala znovu pro film Havel režiséra Slávka Horáka. Havel zamíří do českých kin 16. července.
 To se mi líbí Odpovědět
13. 7. 5:00 RECENZE: Rozpačitě o Gretě i koronaviru. Divadlo Letí uvedlo hru o švédské aktivistce
Lidové noviny
Divadlo Letí uvedlo v rámci oslav patnáctého výročí svého založení, po autobiografické inscenaci šéfa činohry Národního divadla Daniela Špinara Homo 40, jako druhý původní autorský projekt Gretu Mariána Amslera. Hraje ho, v režii samotného autora, na letní scéně své domovské adresy na pražském ostrově Štvanice.
 To se mi líbí Odpovědět
13. 7. 5:00 Zajímají nás formy kolektivního vedení, říká deset žen. Společně se hlásí na pozici ředitele Národní galerie
Lidové noviny
Na místo nového ředitele Národní galerie Praha se kromě kunsthistoriků a kulturních manažerů hlásí také kolektiv deseti žen. V jejich koncepci rezonuje jedno slovo – péče. Věnovat se chtějí především zaměstnancům galerie, inkluzi, chybějícím tématům a pozicím ve sbírkách i výstavní činnosti. Chtějí zavést kodex proti praní špinavých peněz skrze finanční podporu umění a v neposlední řadě zmírnit uhlíkovou stopu galerie vlastní ekologickou ombudsmankou. Bližší plány představuje Anna Remešová s Vjerou Borozan.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Pondělí, 3. srpna 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat