Zpět Lidové noviny Neděle, 16. srpna 2020
Hledat Rubriky 16. 8.

Lidové noviny

Neděle, 16. srpna 2020
Close
Inzerce
16. 8. 16:44 Graffiti je špína! Usekal bych jim ruce, říká známý grafik a ilustrátor. Nejlepší humor mají podle Hughese chudí
Lidové noviny
S britským ilustrátorem a autorem komiksů Aidanem Hughesem se setkávám v potemnělém baru na pražských Vinohradech. Na stěně visí jeho drsné komiksové obrazy, umělec se žoviálně zdraví s barmanem a přáteli popíjejícími vedle u stolu a na mě okamžitě dýchne bohémská atmosféra.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 27,22 -0,029%
USD 22,96 -0,322%
CHF 25,41 +0,075%
16. 8. 16:00 Opera koronaviru navzdory. Odvaha pořadatelé uskutečnila hned tři festivaly
Lidové noviny
Zatímco pro stálá operní divadla byla od března koronavirová opatření tak restriktivní, že musela přestat hrát, naděje na prázdninové rozvolnění se nevzdaly tři festivaly. A stejně jako v předchozích letech se vůči repertoárovým souborům vymezily barokními „delikatesami“.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 8. 13:03 ‚Starý prasák‘ slaví stovku. Bukowského psaní by v dnešní Americe rozhodně neprošlo, tvrdí Vít Penkala
Lidové noviny
Špinavé a zaplivané putyky, lehké ženy, všudypřítomné vulgarismy a zápach levné kořalky. Spisovatel Charles Bukowski psal o tom, co prožil. Jeho autentické, expresivní a drsné knihy si nacházejí čtenáře po celém světě. „Na české Wikipedii je heslo o Bukowském delší než na té anglické, originální. Je vidět, že se tuzemští fanoušci jeho odkazu věnují,“ říká redaktor nakladatelství Argo Vít Penkala.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 8. 12:00 Co je malé, to je hezké (i v divadle). Festival Ohromné maličkosti nabídne bohatý program
Lidové noviny
Poslední srpnový víkend 29. až 30. srpna se Divadlo Alfred ve dvoře promění v „dům plný zázraků“, v němž lze zhlédnout sedmdesát představení pro dospělé i pro děti. Jubilejní ročník festivalu Ohromné maličkosti nabídne divadlo, loutky, filmy, básně či dílny pro děti. A všelijaká kouzla, jak tvrdí organizátoři.
 To se mi líbí Odpovědět
16. 8. 5:00 Letní Letná bude letos ‚light‘. Nejdřív ale nebylo jasné, jestli se festival vůbec uskuteční
Lidové noviny
Oblíbený novocirkusový festival závěru léta Letní Letná se koná i navzdory koronavirové epidemii. Program, který startuje 18. srpna, nabídne české umělce, ale také několik zahraničních hvězd.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Sobota, 24. října 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat