Zpět MF Dnes Sobota, 22. srpna 2020
Hledat Rubriky 22. 8.

MF Dnes

Sobota, 22. srpna 2020
Close
Inzerce
22. 8. 16:50 RECENZE: Headless Horseman nachází poezii v betonové pustině
MF Dnes
Bezhlavý jezdec – krásný název pro naprosto anonymní hudební projekt, u něhož netušíte, kdo za ním stojí. Jde podle všeho o velmi schopného producenta a skladatele z Berlína. Zbytek nechť řekne hudba. A tu Headless Horseman tvoří výtečnou.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 8. 12:48 Zemřel kytarista Red Hot Chilli Peppers. Shermanovi bylo 64 let
MF Dnes
Ve věku 64 let zemřel kytarista Jack Sherman, který v osmdesátých letech hrál se skupinou Red Hot Chilli Peppers a doprovázel ji na prvním turné. Příčinu smrti zatím rodina nezveřejnila. Skupina jeho úmrtí oznámila na oficiálním twitterovém účtu společně s kondolencemi.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 8. 12:00 Stejně jako Meda Mládková si umím jít za svým, říká producentka Sodomová
MF Dnes
„Cítila jsem obrovskou touhu dělat ryzí, autentické divadlo,“ říká Daniela Sodomová. Svůj sen si splnila představením Meda, k němuž napsala scénář a jako producentka ho s velkým úspěchem uvedla v život v nádherném prostředí Sovových mlýnů na pražské Kampě.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 8. 10:54 RECENZE: „My se neznáme.“ Věta na konci zvláštního večera už neplatí
MF Dnes
Jmenujete se třeba Jindra, sedíte na zábradlí v jedné z nakloněných ulic pražských Vršovic a za chvíli vás čeká první schůzka s dívkou, se kterou jste se seznámili přes sociální síť Tinder.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 8. 9:46 Depresivní děti nabízí 15 způsobů smrti s aktivní účastí v představení
MF Dnes
Více než tři desítky hereček se zapojily do projektu Happy End v Hotelu Chateau Switzerland, který bude mít premiéru 17. září v prostorách kláštera sv. Gabriela na pražském Smíchově. Připravuje ho soubor Depresivní děti touží po penězích a tvůrci ho chystají jako takzvané imerzivní divadlo.
 To se mi líbí Odpovědět
22. 8. 7:59 TELEVIZIONÁŘ: Buď prostě jenom sexy, slyšela božská Marilyn Monroe
MF Dnes
Pokud se před kamerou sejdou dvě sebestředné hvězdy, může to skončit výbuchem, přestože jim text předepisuje sladké cvrlikání. Natož když jedna velí druhé – jako v sobotní komedii Princ a tanečnice, kde Laurence Olivier svou partnerku Marilyn Monroe i režíroval.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Neděle, 25. října 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat