Zpět Lidové noviny Pátek, 28. srpna 2020
Hledat Rubriky 28. 8.

Lidové noviny

Pátek, 28. srpna 2020
Close
Inzerce
28. 8. 18:00 RECENZE: Nový cirkus aneb kudy dál. Je to běhání za nedosažitelným cílem?
Lidové noviny
Cirkus Galapiat, jeden z mála zahraničních hostů letošní Letní Letné, přivezl nezvyklou inscenaci s názvem Osel a mrkev, která zpochybňuje žánr nového cirku a klade otázku, zda po více než třiceti úspěšných letech nedosáhl svého vrcholu a zda se vlastně už jen neopakuje.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 27,22 -0,029%
USD 22,96 -0,322%
CHF 25,41 +0,075%
28. 8. 16:30 Postiženi muzikou žijí naplno. Síbrtův dokument o kapele The Tap Tap se představuje
Lidové noviny
„I se špatně rozdanýma kartama si můžete docela dobře zahrát.“ Kapela Tap Tap složená z muzikantů s handicapem už nějaký ten čas dobývá česká pódia nejen hudbou, ale také neskutečně pozitivním náhledem na svět kolem nás. Filmař Radovan Síbrt o ni natočil dokumentární film. Do kin zamíří 24. září.
 To se mi líbí Odpovědět
28. 8. 15:00 OBRAZEM: Pastýřka a kominíček balancují na střeše Lucerny. Natáčení večerníčku probíhalo vysoko nad zemí
Lidové noviny
Známý Andersenův příběh v netradičním pojetí. Unikátní večerníček Ondřeje Kobzy a Viktora Tauče vznikal na jeden záběr. Celá pohádka se odvysílá 31. srpna jako speciální vydání Večerníčku na ČT :D a ČT 2 v rámci oslav sedmých narozenin tohoto programu pro děti.
 To se mi líbí Odpovědět
28. 8. 14:00 Králové videa vyprávějí také o vynalézavosti amatérských dabérů
Lidové noviny
Dokument Králové videa režiséra Lukáše Bulavy, který se věnuje výrobě jednohlasného rychlodabingu v Československu, vypráví o vynalézavosti amatérských dabérů. Zároveň je ohlédnutím za dobou nelegálního trhu s videokazetami na přelomu 80. a 90. let. Režisér Lukáš Bulava se v něm věnuje pirátskému kopírování videokazet, které bylo fenoménem zejména v bývalém ‚východním bloku‘. Dokument, který se z původně dvacetiminutového projektu rozrostl do celovečerní podoby, uvede společnost Film Europe do českých kin 3. září.
 To se mi líbí Odpovědět
28. 8. 8:00 Festival v Boskovicích kromě české představí i polskou alternativní kulturu
Lidové noviny
Festival pro židovskou čtvrť Boskovice slaví letos osmadvacet let na kulturní scéně. Poprvé se ale musí spokojit s limitovaným počtem návštěvníků a také jeho termín byl o téměř dva měsíce posunut. Komornější varianta Boskovic proběhne 28.–30. srpna.
 To se mi líbí Odpovědět
28. 8. 5:00 RECENZE: Nepřevracejte entropii světa. Tenet se pere hlavně sám se sebou
Lidové noviny
Tvůrce zapeklitých filmových dobrodružství Počátek nebo Interstellar Christopher Nolan sestrojil pro své příznivce další hlavolam, v němž hraje hlavní roli plynutí času. Ve špionážním thrilleru občas chodí pozpátku.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Sobota, 24. října 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat