Zpět Lidové noviny Čtvrtek, 3. září 2020
Hledat Rubriky 3. 9.

Lidové noviny

Čtvrtek, 3. září 2020
Close
Inzerce
3. 9. 22:04 Natačení nového Batmana se zastavilo. Herec Robert Pattinson se nakazil koronavirem
Lidové noviny
Americký herec Robert Pattinson měl pozitivní test na koronavirus, a v Londýně se proto zastavilo natáčení hollywoodského velkofilmu The Batman, v němž Pattinson hraje hlavní roli. Informoval o tom ve čtvrtek server The Hollywood Reporter. Výroba filmu, který má mít premiéru příští rok, se teprve nedávno znovu rozjela po dlouhé přestávce způsobené právě pandemií covidu-19.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 27,22 -0,029%
USD 22,96 -0,322%
CHF 25,41 +0,075%
3. 9. 18:00 Baby Yoda je blízko. Druhá řada seriálu Mandaorian ze světa Star Wars dorazí již v říjnu
Lidové noviny
Akční seriál Mandalorian (The Mandalorian) byl jedním z největších překvapení minulého roku. Dobrodružství hlavního hrdiny (Pedro Pascal) bude pokračovat již brzy. Společnost Disney překvapivě oznámila, že se fanoušci dočkají již letos na konci října.
 To se mi líbí Odpovědět
3. 9. 17:00 OBRAZEM: Operní nokturno pro úplněk. Na Střeše Lucerny zazpívali Adam Plachetka s manželkou
Lidové noviny
V úterý 1. září byl úplněk. K té příležitosti se na Střeše Lucerny odehrál unikátní operní koncert v podání Adama Plachetky a Kateřiny Kněžíkové. Na repertoáru byly skladby s tematikou noci. O klavírní doprovod se postaral Zdeněk Klauda.
 To se mi líbí Odpovědět
3. 9. 16:00 Legendární Meat-House Chicago I.R.A. zahraje na pražském festivalu
Lidové noviny
V dramaturgické gesci redakcí hudebních časopisů Uni a Full Moon, které letos slaví výročí svého vzniku (první jmenovaný třicet let, druhý má třetinovou historii) proběhne 12. září v pražském kulturním centru Kaštan a jeho bezprostředním okolí festival UniMoon.
 To se mi líbí Odpovědět
3. 9. 15:00 Potrava pro žrouty seriálů. Festival Serial Killer nabídne seriálové novinky zdarma
Lidové noviny
Třetí ročník brněnského festivalu Serial Killer nabídne letos seriálové novinky ke zhlédnutí zdarma díky spolupráci se streamovacím portálem DAFilms. Uskuteční se i projekce epizod na velkém plátně a doprovodný program, a to v brněnském Divadle Husa na provázku 25. až 27. září. Novinářům to řekla ředitelka a zakladatelka mezinárodního festivalu televizních a webových seriálů Kamila Zlatušková.
 To se mi líbí Odpovědět
3. 9. 14:00 SOUTĚŽ: Vyšla nová kniha Eleny Ferrante. Vyhrajte Prolhaný život dospělých
Lidové noviny
Netflix a produkční společnost Fandango spojily síly při přípravě seriálu podle nejnovějšího románu milované italské spisovatelky Eleny Ferrante Prolhaný život dospělých. Kniha vyšla italsky v listopadu 2019 a setkala se doma s obrovským úspěchem. Recenzenty byla mj. přirovnána k Flaubertově Citové výchově.
 To se mi líbí Odpovědět
3. 9. 12:00 Její písně měli v repertoáru Gott, Rottrová, Neckář i Matuška. Připomeňte si hity od Jiřiny Fikejzové
Lidové noviny
„Řekni, kde ty kytky jsou. Kde mohou být?“ Ve středu 2. září zemřela ve věku 92 let textařka a úspěšná sportovkyně Jiřina Fikejzová. Písně s jejími texty zpívaly největší hvězdy své doby. Připomeňte si se serverem Lidovky.cz několik nejznámějších hitů.
 To se mi líbí Odpovědět
3. 9. 5:00 Móda vzpomínkových dílů. HBO po setkání herců ze sitcomu Přátelé plánuje i Fresh Prince
Lidové noviny
Těžká nostalgie. Fresh Prince (Will Smith) nemíří do Bel Air, ale díky HBO na obrazovky. Televize se rozhodla natočit vzpomínkový díl, v němž se sejdou herci seriálu populárního v devadesátých letech. Podobný projekt právě chystá i k sitcomu Přátelé.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Sobota, 24. října 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat