Zpět MF Dnes Sobota, 5. září 2020
Hledat Rubriky 5. 9.

MF Dnes

Sobota, 5. září 2020
Close
Inzerce
5. 9. 16:53 RECENZE: Ulver natočili skvostný hudební monument i bez Depeche Mode
MF Dnes
V souvislosti s norskou kapelou Ulver se nejčastěji hovoří o jejím neuvěřitelném stylovém záběru. Čítá syrové blackmetalové začátky, ambient, experimentální rock, psychedelii, hudbu k filmům a nejnověji čistokrevný syntezátorový pop.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 27,22 -0,029%
USD 22,96 -0,322%
CHF 25,41 +0,075%
5. 9. 13:56 RECENZE: I z cesty za eutanazií se dá vytěžit ryzí zlato
MF Dnes
Chytře, napřímo, bez příkras, a navíc ještě s humorem černějším než duše pekelníkova. Německá spisovatelka Lucy Fricke se v Česku představuje příběhem, který si lze jen těžko vymyslet. Přitom se dotýká každého z nás. Každého, jemuž ego dovolí, aby si přiznal, jaké škody na sobě napáchal sám i jakých se na něm dopustili jiní.
 To se mi líbí Odpovědět
5. 9. 12:00 Činoherák a Aspergerův syndrom. Finger a Sokol jsou divadelní dvojčata
MF Dnes
Jsou životní souputníci, možná siamská dvojčata. Herec Martin Finger (49) tak trochu v roli otcovské, kryjící záda Ondřeji Sokolovi (48), když se hlásí jeho autistický Aspergerův syndrom. V září Martin vystřídá svého přítele na postu uměleckého šéfa pražského Činoherního klubu. „Martin je opravdu ten, který má mít výkonnou moc, a já zůstanu tím, kdo odpaluje v nečekaných chvílích nečekané nálože,“ říká Ondřej.
 To se mi líbí Odpovědět
5. 9. 10:56 RECENZE: Stachův hrdina táhne dva slabší druhy na vrchol hory
MF Dnes
Netradiční zápletku má nejnovější premiéra pražského divadla Ungelt. Zdejší umělecký šéf Pavel Ondruch tu zrežíroval poslední hru britského dramatika Petera Quiltera Vejšlap pojednávají o trojici přátel rozhodnutých společně zdolat vysokou horu.
 To se mi líbí Odpovědět
5. 9. 7:59 TELEVIZIONÁŘ: Když soupeří dvě soutěže, smějí se třetí Ženy v běhu
MF Dnes
Obojí už tu bylo, tudíž navenek se sobotní večery vracejí na své kruhy estrádních zábav převlečených za soutěže. Zdravotní test národa na ČT má alespoň bohulibý účel, když už celebrity, tak ať naučí laiky zásadám první pomoci včetně použití defibrilátoru.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Sobota, 24. října 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat