Zpět MF Dnes Čtvrtek, 24. září 2020
Hledat Rubriky 24. 9.

MF Dnes

Čtvrtek, 24. září 2020
Close
Inzerce
24. 9. 16:50 Zachraňte The Tap Tap, zazní při rozloučení s koncertní sezonou
MF Dnes
V rámci festivalu Praha Září se v neděli na pražském Výstavišti odehraje mimořádná akce. Na podporu skupiny The Tap Tap, jejíž koncerty byly zrušeny a kapela prodělává vážné existenční problémy, se sejdou hudebníci z mnoha známých seskupení.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 9. 14:56 Mana nabízí ženskou terapii, Minor drama vzducholodi Italia na pólu
MF Dnes
Jedna se týká ženského pohledu na svět, druhá ztroskotání na ledové kře blízko pólu. Dvě velice rozdílné inscenace čeká ve čtvrtek premiéra v pražských divadlech. Novinku 5 za 1 uvedou ve Vršovickém divadle Mana, Ztroskotání vzducholodi Italia pak v divadle Minor.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 9. 12:00 Od Čechů se učím radosti z každodenního života, říká Mariusz Szczygieł
MF Dnes
Je zřejmě Polákem nejvroucněji milujícím Česko. Téměř každá jeho kniha se u nás stane bestsellerem, nejlépe se prodávala hned ta první, Gottland, která bourala polské mýty o Češích. Za knihu Není, jež obsahuje reportáže z Polska i Česka, loni získal nejvýznamnější polskou literární cenu Nike. „Česká kultura je antidepresivum,“ tvrdí spisovatel Mariusz Szczygieł (54).
 To se mi líbí Odpovědět
24. 9. 10:58 Facebook a Instagram se červenají. Ze solidarity s pořadateli kulturních akcí
MF Dnes
Sytě červená barva se po celém světě stává symbolem solidarity se všemi pořadateli kulturních akcí, kterých se dotkly současné restrikce v rámci boji s covidem-19. Své profily na Facebooku či Instagramu si takto „obarvili“ sami pořadatelé i někteří umělci. Upozorňují tak na už půl roku trvající omezení, s nimiž se musejí potýkat.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 9. 9:39 Nejen domácí Bábovky a Roman Polanski, do kin vtrhne osm premiér
MF Dnes
Vydatnou nálož novinek slibuje poslední čtvrtek v září. Z českých děl se v kinech potká přepis bestselleru Bábovky s dokumentem o kapele The Tap Tap Postiženi muzikou. Vůbec Evropa má převahu, naopak Hollywood nadále chybí.
 To se mi líbí Odpovědět
24. 9. 0:00 RECENZE: Melodramatické Bábovky zachraňuje svatá herecká trojice
MF Dnes
Rozhodně mají více inteligence než prostoduché romantické komedie, na rozdíl od nich se však Bábovky berou zase až příliš vážně. Naštěstí proti melodramatu stojí silní herci.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Neděle, 25. října 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat