Zpět MF Dnes Středa, 13. ledna 2021
Hledat Rubriky 13. 1.

MF Dnes

Středa, 13. ledna 2021
Close
Inzerce
13. 1. 16:57 Dvaadevadesát soupeřů, které potká Šarlatán v bitvě o Oscara
MF Dnes
Americká filmová akademie představila rekordních 93 snímků, které soutěží o Oscara v kategorii nejlepší mezinárodní celovečerní dílo. Nyní začnou jejich online projekce, první kolo hlasování připadá na 1. února, užší výběr kandidátů pro oscarové nominace se vyhlásí 9. února, vítězové v dubnu.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 26,15 +0,222%
USD 21,51 +0,223%
CHF 24,28 +0,222%
13. 1. 13:56 Smutná neděle. Hymnu sebevrahů hrají ve Vršovicích s kabaretní lehkostí
MF Dnes
Říká se jí hymna sebevrahů. Útržky textu písně Smutná neděle totiž ve 30. a 40. letech po sobě jako poslední vzkaz údajně zanechaly stovky těch, kdo si sáhli na život. Slavná píseň se dostala i do titulu novinky, kterou chystá Vršovické divadlo Mana v režii Ondřeje Zajíce.
 To se mi líbí Odpovědět
13. 1. 11:00 Nebyla oběť, ale odvážná žena, říká scenáristka minisérie Božena
MF Dnes
Čtyřdílná minisérie Božena otevřela diskusi o tom, kým vlastně autorka románů Divá Bára nebo Babička byla a proč se stále drží ve škatulce čítankové národní ikony. Hosty Rozstřelu proto byly režisérka minisérie Lenka Wimmerová a scenáristka Hana Wlodarczyková.
 To se mi líbí Odpovědět
13. 1. 8:54 S testem do kina? Neúnosné, tvrdí šéf sítě CineStar
MF Dnes
Nový návrh systému PES posouvá do čtvrtého stupně otevření divadel či kin. Ovšem má přísná pravidla – předložení negativního testu, rozestupy, roušky a maximální obsazenost 20 procent. Podle Jana Bradáče, jenž vede kina sítě CineStar a filmovou distribuci Falcon, to nic neřeší.
 To se mi líbí Odpovědět
13. 1. 7:50 KOMENTÁŘ: Zaorálek versus Zeman. Chránit živé, či památky?
MF Dnes
Na schůzce, o kterou ministr kultury Lubomír Zaorálek požádal prezidenta Miloše Zemana, se probíral dopad koronakrize na kulturní sféru. Tedy nic nečekaného a nic senzačního, žádné bouchání do stolu ani třískání dveřmi. Přesto se tam zrodila jedna zajímavá názorová polemika, nad níž se těžko rozhoduje, kdo má více pravdy.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Neděle, 24. ledna 2021

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat